Word lid

Button nieuw

Jaap Boode

Functie: Voorzitter

JaapBMijn naam is Jaap Boode, getrouwd met Jolande en wonende te Dronten. Sinds november 2017 ben ik voorzitter van onze prachtige club. Wij bevaren met onze Passe-Partout (je kunt immers overal komen met je Doerak), vanuit onze ligplaats te Sneek, vooral de Friese wateren.

 Als voorzitter vertegenwoordig ik onze club naar buiten en leid ik de vergaderingen. Verder stimuleer ik een goede samenwerking en een respectvolle omgang met elkaar in een gemoedelijke sfeer.

Ik sta daarbij open voor uw mening, idee├źn en voorstellen. Daar kan onze club beter van worden.
Ik hoor dus graag van u,

Met vriendelijke groet,
Jaap Boode

E-mail:    

 

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.