Word lid

Button nieuw

Doerakclubdag van 17 november 2018

Afgelopen zaterdag onze Clubdag. Niet geweest?: Nel Tefeij heeft een SFEERVERSLAG gemaakt KLIK HIER, dat je op de website kunt vinden 

Zoals je leest: Clubdag?, doe jezelf en anderen niet tekort: kom!

Voor mij, maar ik denk ook anderen, een aantal opstekers tijdens deze dag:
Bestuur: 2 leden erbij. Ans de Visser, secretaris en Theo Rieu, PR.
Pim, top, dat je het secretariaat, naast je penningmeesterschap hebt waargenomen!

Meestal is er een spreker “van buiten”. Deze keer niet. Dank aan Gerard Langerak, die ons wist te boeien met een professionele presentatie. Indrukwekkende beelden van hef-, schuif-, rij-, draai- en glijsluizen, en wat er verder vernuftig in elkaar gezet is om onze bootjes naar een ander niveau te brengen. En daarbij muziek die mij echt weer dat relaxte vakantiegevoel gaf, dat zo goed bij onze Doerakken past.

Spontane reacties van leden op mijn oproep tijdens de vergadering.

IMG 1777 2 2

Er zijn mooie plannen die nu nog in de grondverf staan. Wat wordt er dankzij deze leden afgelakt?
Grietje Boonstra en Johan Sneekes (Draaiboekje vaartochten), Ingrid Braak (Lief en Leed plan/contactpersonen), Nel Tefeij (gesprek met vertrekkende leden), Jan de Visser en Cor Smith (FaceBook).

Binnenkort:
De werkgroep communicatie komt a.s. vrijdag bijeen. Hoofdonderwerp: FaceBook. Als het effe kan, dit jaar “in de lucht”.
Als het zover is: Nieuwsbrief. En voor mij? Dan moet ik er toch aan geloven, een “eigen” FaceBook account.

Met vriendelijke groet,

Jaap 

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.